Nasza Kadra

STEFANIA GAJEWSKA - dyrektor

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii. Studiowałam na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W 2022 roku ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie Oświatą. Lubię dzieci i zapewniam im jak najlepsze warunki pobytu i najciekawsze zajęcia. Umiem stwarzać dobrą atmosferę wśród dzieci i personelu. W Smykowie pracuję od 2013 roku.

AGATA WANKE - nauczyciel

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia o specjalności opiekuńczo-wychowawczej i drugiego stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym. Uwielbiam prace z dziećmi. Kontakt z nimi i same przebywanie wśród nich sprawia mi ogromną przyjemność. Podstawową aktywnością dziecka jest zabawa. Staram się, aby na moich zajęciach była ich nieodłącznym elementem. Zależy mi, aby połączyć przyjemne z pożytecznym zaspokajając u dzieci własne zainteresowania, potrzeby ruchowe, poznawcze, emocjonalne i społeczne.

AGNIESZKA DUDEK - nauczyciel

Ukończyłam studia drugiego stopnia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej jako wychowawca. Dzięki tej pracy  nauczyłam się cierpliwości, empatii oraz docenienia chwili obecnej. Współpraca z dziećmi daje mi dużo uśmiechu na twarzy i satysfakcję. Chwile wolne lubię spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze, biegając lub uczęszczać na zajęcia fitness. Lubię też kino i dobrą książkę. 

KAROLINA ŁITKOWSKA - opiekunka dziecięca

Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i miłą. Wybrałam pracę w żłobku, ponieważ od zawsze uwielbiam dzieci. Ta praca sprawia mi wiele radości, a uśmiech na twarzy dziecka jest za to najlepszą nagrodą.

NATALIA DRYWA - opiekunka dziecięca/ zastępca dyrektora w Klubie Dziecięcym

Pracuję w Smykowie od 2014 r. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i ciepłą. Moim marzeniem zawsze była praca związana z dziećmi. Jak widać marzenia się spełniają :-) Ich optymizm, energia i ciekawość świata dają mi dużo radości i satysfakcji. Prywatnie jestem mamą małej Marysi.

JOLANTA ŻURAK - opiekunka dziecięca

Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i pogodną. Mam wspaniałego, dwudziestoletniego syna. Wybrałam pracę w przedszkolu ponieważ opieka nad dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. W dzieciach urzeka mnie ich bezinteresowna miłość i wdzięczność. Uśmiechy, jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię.

NATALIIA LAKHTADYR - pomoc nauczyciela

Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą i bardzo lubię dzieci. Z wykształcenia jestem technikiem farmacji, ale praca z dziećmi daje mi więcej satysfakcji. Wolny czas spędzam z rodziną.

MAGDALENA REGLIŃSKA - nauczyciel, zastępca dyrektora

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z modułem kształcenia integracyjnego. Studia II stopnia pedagogika szkolna z socjoterapią i terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej. W 2022 roku ukonczyłam studia na kierunku Zarządzanie Oświatą. Prywatnie jestem mamą Zuzanny, Zofii oraz Tadeusza. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz spełniać się w zajęciach kreatywnych które wykorzystuje w zajęciach z moimi dziećmi.

MARLENA BEMOWSKA - pomoc nauczyciela

Jestem osoba odpowiedzialną, spokojną i wrażliwą. Lubię pracę z dziećmi. W dzieciach kocham szczerość i uśmiech. W czasie wolnym zajmuję się ogrodem i podróżuję.

MAŁGORZATA FRYC – pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystycznej i Hotelarskiej w Gdańsku gdzie ukończyłam studia I i II stopnia. Jestem szczęśliwa mamą przedszkolaka. Cenie sobie szczerość, której nie brakuje u dzieci oraz poczucie humoru. Praca w przedszkolu daje mi ogromną  radość. Daje możliwość oglądania, jak się  kształtują  charaktery przedszkolaków i zdobyte umiejętności. Miło jest widzieć jak maluszki dorastają i stają się starszakami.

KINGA KUROWSKA - nauczyciel rytmiki

Jestem Mamą, Żoną, Ciocią i Panią Rytmiką :-) W 2015 roku ukończyłam studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, specjalność: Rytmika. Od ponad 10 lat pracuję zawodowo, jako Nauczycielka Rytmiki w Trójmiejskich przedszkolach i żłobkach. W 2021 roku postanowiłam założyc własną działalność, tak powstało - Otulone Dzwiękiem. Prowadzone przez mnie zajęcia są pełne dziecięcej energii i uśmiechu, a przedszkolaki otoczone szacunkiem i empatią.

NATALIA KMIEĆ - opiekunka dziecięca

Jestem osobą pogodną i cierpliwą. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku/klubie dziecięcym i od ponad dwóch lat pracuję z dziećmi. Zależy mi, aby dostarczyć im dużo ciepła i zrozumienia tak, by czuły się bezpiecznie i z radością przekraczały próg drzwi żłobka. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a ich uśmiech mnóstwa energii do pracy. 

NIKOLA STOBBA - opiekunka dziecięca

ANASTASIIA MOROZKO - nauczyciel

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna na Południowoukraińskim Narodowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. K. D. Ushinskyego. Od 2016 do 2022 pracowałam z dziećmi w szkole tańca "VARTO" jako trener gimnastyki i akrobatyki. Jestem osobą odpowiedzialną, spokoją i pracowitą. W dzieciach kocham szczerość i otwartość. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.

ANETA NACZK - BORKOWSKA - neurologopeda

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedyczną. Od dziecka kształcę się muzycznie, interesuję się aktorstwem i tańcem. W pracy z dziećmi łączę doświadczenie zdobyte we wszystkich obszarach moich zainteresowań. Zajęcia grupowe, jak i indywidualną pracę z dzieckiem łączę z atrakcyjnymi dla najmłodszych zabawami i materiałami pomocniczymi, a uśmiechy na twarzy maluchów oraz postępy w prowadzonej terapii dają mi ogromną satysfakcję.

AGNIESZKA BŁAŻYŃSKA - nauczyciel

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Pedagogika - specjalność: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i cierpliwą. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. W życiu prywatnym jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców. Poza pracą interesuję się sportem.

ANNA WRÓBLEWSKA - wychowawca

Jestem w trakcie jednolitych magisterskich studiów o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi żłobkowymi jako opiekunka. Jesem osobą empatyczną, cierpliwą i odpowiedzialną. Praca z dziećmi była moim największym marzeniem. W dzieciach cenię ich otwartość, szczerość i zaangażowanie. W swojej pracy lubię wykorzystywać techniki DIY. Prywatnie jestem mamą Amelii i Alicji. W wolnym czasie lubię grać w gry planszowe, spacerować, jeździć na rowerze i gotować.

Wszelkie prawa zastrzeżone | smykowo.com | 2017
Made by Strony internetowe