Rytmika

Zajęcia ruchowo-rytmiczne prowadzone są przy muzyce i z wykorzystaniem różnych instrumentów, co ma istotny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka.

W trakcie zajęć - poprzez odpowiednio zaplanowane zabawy i ćwiczenia ruchowe - przedszkolaki poznają podstawowe pojęcia muzyczne, rozwijają słuch i wrażliwość muzyczną.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Birecka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale rytmiki. Ukończyła wiele kursów i seminariów edukacji wczesno dziecięcej, co zaowocowało wieloma praktykami i pracą w przedszkolach i ośrodkach edukacyjnych w Trójmieście. Laureatka wielu konkursów wokalnych w tym dwukrotne zdobycie Grand Prix Festiwalu Cantate Domino w Koszalinie oraz wyróżnienie w konkursie międzynarodowym piosenki autorskiej, organizowanym przez firmę nagłośnieniową Blue Microphones w Stanach Zjednoczonych, w którym wzięła udział z Tercetem OneBlink.

Akompaniatorka na konkursach poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej. Wokalistka współpracująca z trójmiejskimi zespołami muzyki jazzowej i rozrywkowej, angażujących się w projekty muzyczne i imprezy okolicznościowe. Swoją pasją i zamiłowaniem do muzyki dzieli się z dziećmi na zajęciach rytmiki i umuzykalnienia, co sprawia jej ogromną radość.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone | smykowo.com | 2017
Made by Strony internetowe