Wyżywienie

W naszej placówce wyżywienie jest w formie cateringu. Posiłki dostarczane są przez sprawdzoną firmę cateringową Pro-catering Monika Burlingo,  specjalizującą się w przygotowaniu oraz dostarczaniu śniadań i zestawów obiadowych dla dzieci w placówkach szkolnych, przedszkolnych, a także żłobkach. Wszystkie jadłospisy opracowywane są przez wykwalifikowanego dietetyka. Gwarantujemy, że w posiłkach nie ma chemii, sól i cukier są ograniczone do minimum, a w zamian za to używane są zioła i naturalne przyprawy. Możliwe jest zamówienie dań dla dzieci „alergicznych” oraz stosowanych w dietach leczniczych.

Odpisy za posiłki przysługują jeżeli zgłoszenie nastąpi nie później niż w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym nieobecność. Zwrot kosztów dokonuje się w formie odpisu z należności za posiłki w następnym miesiącu.

 

Dzienna opłata za wyżywienie to 14 zł.

 

Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku, takiego jak warzywo, owoc, jogurt lub twarożek,

- obiad składa się z zupy i drugiego dania,

- podwieczorki są dwuczęściowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np.: jogurtu, ciasta o obniżonej zawartości cukru, kisielu, budyniu lub kaszy.

Wszelkie prawa zastrzeżone | smykowo.com | 2017
Made by Strony internetowe